دسته بندی محصولات
_

تولید انواع قطعات خودروهای داخلی و خارجی

شرکت سپاهان صنعت نوین با تمرکز روی تحقیق و توسعه اقدام به تولید قطعات خودروهای چینی مطابق با استانداردهای جهانی کرده است و قادر خواهد بود گام را فراتر گذاشته و در زمینه قطعات خودروهای خارجی طبق نمونه و درخواست مشتری اقدام به تولید محصولات جدید نماید ضمن اینکه در این زمینه موفق بوده و نتیجه حاصله صادرات قطعات به کشورهای همسایه می باشد.

ارسال محصولات

نحوه ارسال

_

سپاهان صنعت نوین در صدد بر آمده با ارسال سریع ،تجربه خرید جدید و متفاوتی را برای شما فراهم آورد.
پیش از تحویل کالا هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش از طرف سپاهان صنعت با مشتری انجام میشود.
شیوه ارسال از طریق باربری های مجاز، پست پیشتاز، برای سفارش های خارج از اصفهان در نظر گرفته شده است.
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت دست خریدار میرسد. که در برخی از ایام سال به دلیل ترافیک مرسولات پستی ممکن است کمی با تاخیر روبه باشد.

اسامی نمایندگان

نمایندگی های فروش

پذیرش نمایندگی در سراسر کشور

_

شرکت سپاهان صنعت نوین به منظور توسعه شبکه فروش و ارائه خدمات خود به علاقه مندان واجد شرایط جهت  شرکت در امر فروش و توزیع محصولات و خدمات سپاهان صنعت نوین در سرار کشور نمایندگی اعطا می نماید

تیم فنی و با تجربه
_

چرا سپاهان صنعت نوین  ؟

ارائه قطعات استاندارد و خدمات متمایز ,که نتیجه افزایش رضایت مشتری درزمان گارانتی است

گروه تولیدی سپاهان صنعت نوین در سال 1370 با موضوع تولید و توزیع قطعات لوازم یدکی انواع خودروها با هدف ارائه سرویس و خدمات پس از فروش آغاز به کار کرد. هدف نهایی این گروه با شعار تولید ملی، کیفیت برتر جهانی شدن تولیدات ایرانی است. ضمن اینکه تمامی قطعات دارای شرایط گارانتی و ضمانت می باشند. سپاهان صنعت نوین در صدد بر آمده با ارسال سریع ،تجربه خرید جدید و متفاوتی را برای شما فراهم آورد. پیش از تحویل کالا هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش از طرف سپاهان صنعت با مشتری انجام میشود. شیوه ارسال از طریق باربری های مجاز ،پست پیشتاز،برای سفارش های خارج از اصفهان در نظر گرفته شده است. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت دست خریدار میرسد. که در برخی از ایام سال به دلیل ترافیک مرسولات پستی ممکن است کمی با تاخیر روبه است.

214+ قطعات خودروی داخلی
240+قطعات خودروی خارجی
رضایت مشتری
_

انتقادات و پیشنهادات

با ارسال نظرات و پیشنهادات خود ،ما را در پیشبرد اهداف مجموعه  یاری نمایید

مشتریان ما
_

مشتریان ما

افتخار و همراهی با